Nová linka z Prahy do gruzínského Tbilisi
12.5.2023

Nová linka z Prahy do gruzínského Tbilisi

Pražské letiště se může těšit z nového přímého spojení se světem! Aerolinka Eurowings totiž oznámila novou linku z Prahy (PRG) do hlavního města Gruzie Tbilisi (TBS). Linka bude v provozu od 30. října 2023 a letenky ulovíte již nyní.

Do Gruzie momentálně létá na přímém letu z Prahy do města Kutaisi aerolinka Wizz Air. Kutaisi a Tbilisi jsou od sebe vzdálené přes 230 km, nová linka tedy přinese příjemné zpestření pro české cestovatele, kteří míří na východ země. Z Tbilisi se totiž pohodlně dostanete do oblíbené destinace Kazbegi (neboli Stepancminda) či do sousední Arménie. Nová linka také přináší zajímavou možnost open-jaw letenek s příletem do Tbilisi a odletem z Kutaisi či naopak. Díky této kombinaci si ušetříte jeden dlouhý přejezd při cestě po Gruzii.

Kdy a jak často se bude na lince létat?

Na lince se bude létat 2× týdně – v pátek a pondělí. To přináší i zajímavou nabídku prodloužených víkendů v hlavním městě Gruzie. Délka letu z Prahy do Tbilisi je 3 hodiny 40 minut.

Letový řád na lince mezi Prahou a Tbilisi

  • Praha – Tbilisi -> 11:50 – 18:30 (pondělí) a 7:05 – 13:45 (pátek)
  • Tbilisi – Praha -> 19:25 – 20:35 (pondělí) a 14:35 – 15:45 (pátek)

Ceny letenek

Letenky jsou již nahrané v rezervačním systému letecké společnosti. Ceny momentálně začínají na 3 499 Kč v jednom směru, zpáteční letenky vás nyní vyjdou na 7 000 Kč.

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)