Akční letenky Praha – Zurich

Hledat letenky do Zurichu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Zurichu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Zurichu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Zurichu?

Standardní cena letenek z Prahy do Zurichu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Zurich pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Zurichu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Zurichu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Zurichu za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Zurichu?

Akční letenky Praha – Zurich nabízí čas od času Swiss, jinak jsou letenky spíš dražší a vyplatí se letět do jiného švýcarského města jako je Basilej či Ženeva. Tam se pak dostanete z Prahy s Easyjetem.

Jaká je doba letu z Prahy do Zurichu?

Přímý let z Prahy do Zurichu trvá 1 hodinu a 20 minut. Napřímo tam létá pouze Swiss, všechny další možnosti by byly s přestupem. Potom počítejte s dobou na cestě mezi čtyřmi až šesti hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Zurichu?

Letenky z Prahy do Zurichu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Zurichu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Zurichu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Zurichu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s prodlouženým víkendem v Zurichu nebo výletem kdekoliv jinde po Švýcarsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Zurichu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)