Akční letenky Praha – Zadar

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Zadaru.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Zadaru za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Zadaru?

Standardní cena letenek z Prahy do  Zadaru se pohybuje mezi 3 000 a 4 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Zadar pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Zadaru?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Zadaru je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Zadaru za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Zadaru?

Akční letenky Praha – Zadar nabízí hlavně nízkonákladová aerolinka Ryanair, která létá v letní sezoně z Prahy napřímo. Do Zadaru se dá dostat i s přestupem, třeba přes Vídeň s Austrian Airlines ale za podstatně vyšší ceny.

Jaká je doba letu z Prahy do Zadaru?

Přímé letecké spojení Praha – Zadar létá v letní sezoně Ryanair a let trvá 1 hodinu a 25 minut. S přestupem se dostaneme na dobu cesty okolo 5 hodin v každém směru.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Zadaru?

Letenky z Prahy do Zadaru v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Zadaru

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Zadaru. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Zadaru

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Zadaru.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Zadaru

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)