Akční letenky Praha – Vilnius

Hledat letenky do Vilniusu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Litva > Akční letenky Praha – Vilnius

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Vilniusu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Vilniusu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Vilniusu?

Standardní cena letenek z Prahy do Vilniusu se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Vilnius pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Vilniusu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Vilniusu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Vilniusu za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Vilniusu?

Akční letenky Praha – Vilnius nabízí často v akci nízkonákladový Air Baltic, který do Vilniusu létá s přestupem v Rize. Dobré ceny letenek také mívá polský LOT s přestupem ve Varšavě. Nebojte es mrknout také na Lufthansu, která bývá dražší, ale v exponované termíny umí cenově překvapit.

Jaká je doba letu z Prahy do Vilniusu?

Přímé letecké spojení Praha – Vilnius bohužel neexistuje. Při cestě do Vilniusu je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Vilniusu se většinou pohybuje mezi 4 a 8  hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Vilniusu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 5 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Vilniusu?

Letenky z Prahy do Vilniusu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Vilniusu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Vilniusu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Vilniusu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou ve Vilniusu nebo kdekoliv jinde v Litvě.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Vilniusu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)