Akční letenky Praha – Tenerife

Hledat letenky do Tenerife

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Tenerife.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Tenerife za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Tenerife?

Standardní cena letenek z Prahy na Tenerife se pohybuje mezi 6 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Tenerife pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Tenerife?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Tenerife je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Tenerife za ceny okolo 4 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Tenerife?

Akční letenky Praha – Tenerife mívá čas od času nízkonákladový Vueling s přestupem v Barceloně. Ten létá na letiště Norte Los Rodeos. Občas vypadnou dobré ceny letenek také s Lufthansou s přestupem ve Frankfurtu na letiště Tenerife Jih. Pokud chcete letět přímým letem se Smartwings, budete si muset připlatit, tyto letenky v akci nebývají téměř nikdy. Určitě se podívejte i na letenky z Vídně či Berlína, kde panuje nízkonákladová konkurence Ryanairu a Wizzairu a ceny spadnou i pod 3000 Kč.

Jaká je doba letu z Prahy na Tenerife?

Doba letu z Prahy na Tenerife je 5 hodin a 15 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 7 a 10 hodinami.

Na jaké letiště se z Prahy na Tenerife létá?

Z Prahy se létá na letiště Tenerife South (TFS). Na letiště Tenerife Norte (Los Rodeos) obvykle přistanete při letu ze španělské pevniny.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Tenerife?

Letenky z Prahy na Tenerife v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Tenerife

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Tenerife. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Tenerife

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Tenerife.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Tenerife

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)