Akční letenky Praha – Split

Hledat letenky do Splitu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Splitu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Splitu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Splitu?

Standardní cena letenek z Prahy do Splitu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 000 Kč, a výjimečně akční letenky Praha – Split pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Splitu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Splitu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Splitu za ceny okolo 4 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Splitu?

Akční letenky Praha – Split čas od času nabízí Smartwings, jedinou konkurenci mu dělá Croatia Airlines, což drží ceny trochu snížili, nicméně stále jsou ceny vysoké a uvažte zda nechcete letět z okolních letišť (Vídeň, Bratislava), kde jsou ceny letenek o dost levnější.

Jaká je doba letu z Prahy do Splitu?

Doba letu Praha – Split je 1 hodina a 30 minut. Pokud byste náhodou letěli do Splitu s přestupem, strávíte na cestě přibližně čtyři hodiny.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Splitu?

Letenky z Prahy do Splitu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Splitu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Splitu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Splitu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou nejen ve Splitu, ale v celém Chorvatsku.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Splitu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)