Akční letenky Praha – Salt Lake City

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Severní Amerika > USA > Salt Lake City

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Salt Lake City.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Salt Lake City za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Salt Lake City?

Standardní cena letenek z Prahy do Salt Lake City se pohybuje mezi 16 000 a 18 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 14 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Salt Lake City pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Salt Lake City?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Salt Lake City je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Salt Lake City za ceny okolo 14 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Salt Lake City?

Akční letenky Praha – Salt Lake City seženete obvykle nejlevněji s Delta Airlines ve spolupráci s KLM a Air France. Další možností je využít aerolinky ze Star Alliance – z Evropy do USA s Lufthansou a potom vnitrostátním letem s United Airlines přímo do Salt Lake City nebo z Frankfurtu s Eurowings Discover.

Jaká je doba letu z Prahy do Salt Lake City?

Přímé letecké spojení Praha – Salt Lake City bohužel neexistuje. Při cestě do Salt Lake City je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Salt Lake City se většinou pohybuje mezi 14 a 18 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Salt Lake City s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 14 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Salt Lake City?

Letenky z Prahy do Salt Lake City v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Salt Lake City

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Salt Lake City. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Salt Lake City

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Salt Lake City.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Salt Lake City

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)