Akční letenky Praha – Rostov na Donu

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Rusko > Rostov na Donu

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Rostova na Donu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Rostova na Donu za vás.

Momentálně linka Praha – Rostov je kvůli ruské agresi na Ukrajině pozastavena. 

Kolik stojí letenka z Prahy na Donu?

Standardní cena letenek z Prahy do Rostova na Donu se pohybuje mezi 7 000 a 9 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 6 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Rostov na Donu pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Rostova na Donu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Rostova na Donu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Rostova na Donu za ceny okolo 6 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Rostova na Donu?

Akční letenky Praha – Rostov na Donu nabízí  Aeroflot s přestupem v Moskvě.  Levné letenky také občas vypadnou z dílny Turkish Airlines.  Dříve občas do Rostova na Donu létali napřímo tuzemské ČSA za slušné ceny, proto doporučujeme prověřit i jejich nabídku.

Jaká je doba letu z Prahy do Rostova na Donu?

Přímé letecké spojení Praha – Rostov na Donu bohužel aktuálně neexistuje. Při cestě do Rostova na Donu je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech a celková doba letu z Prahy se většinou pohybuje okolo 6 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Rostova na Donu?

Letenky z Prahy do Rostova na Donu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Rostova na Donu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Rostova na Donu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Rostova na Donu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Rostova na Donu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Rostova na Donu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)