Akční letenky Praha – Rhodos

Hledat letenky na Rhodos

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Řecko > Akční letenky Praha – Rhodos

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Rhodos.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Rhodos za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Rhodos?

Standardní cena letenek z Prahy na Rhodos se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisícům Kč a výjimečně akční letenky Praha – Rhodos pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Rhodos?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Rhodos je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Rhodos za ceny okolo 2-3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Rhodos?

Akční letenky Praha – Rhodos pořídíte nejlevněji s Ryanairem. Na Rhodos kromě něj létají také napřímo Smartwings. S nimi to bývá často dražší. Alternativně pak s přestupy s aerolinkou Aegean Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy na Rhodos?

Doba letu Praha – Rhodos je 2 hodiny a 50 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 5 až 8 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Rhodos?

Letenky z Prahy na Rhodos v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Rhodos

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Rhodos. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Rhodos

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Rhodosu či kdekoliv jinde v Řecku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce na Rhodos

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)