Akční letenky Praha – Reykjavík

Hledat letenky do Reykjavíku

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Island > Akční letenky Praha – Reykjavík

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Reykjavíku.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Reykjavíku za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Reykjavíku?

Standardní cena letenek z Prahy do Reykjavíku se pohybuje mezi 4 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Reykjavík pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Reykjavíku?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Reykjavíku je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Reykjavíku za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Reykjavíku?

Akční letenky Praha – Reykjavík nabízí z Prahy nízkonákladový dopravce Play a Icelandiar. Nicméně tak jako tak mrkněte i na okolní letiště, odkud létá Wizzair (například z Vídně). Potom se můžete dostat cenově mnohem níž, ovšem pozor na velikosti zavazadel!

Jaká je doba letu z Prahy do Reykjavíku?

Přímé let Praha – Reykjavík trvá 4 hodiny a 10 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte, že na cestě strávíte okolo 6 až 9 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Reykjavíku?

Letenky z Prahy do Reykjavíku v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Reykjavíku

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Reykjavíku. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Reykjavíku

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Reykjavíku nebo kdekoliv jinde na Islandu.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Reykjavíku

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)