Akční letenky Praha – Punta Cana

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Punta Cany.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Punta Cany za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Punta Cany?

Standardní cena letenek z Prahy do Punta Cany se pohybuje mezi 18 000 a 20 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 16 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Punta Cana pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Punta Cany?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Punta Cany je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Punta Cany za ceny okolo 16 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Punta Cany?

Akční letenky Praha – Punta Cana nabízí Condor ve spolupráci s Lufthansou. Levné letenky také občas vypadnou z dílny Air France nebo SWISSu přes Zurich. Výrazně levněji může vyjít koupit let přímo z Německa ať už z Condorem nebo třeba s Eurowings.

Jaká je doba letu z Prahy do Punta Cany?

Přímé letecké spojení Praha – Punta Cana zajištuje polský LOT, který létá charterové lety pro cestovku Čedok. Při cestě do Punty Cany je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Punta Cany se většinou pohybuje mezi 12 a 15 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Punta Cany s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 12 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Punta Cany?

Letenky z Prahy do Punta Cany v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Punta Cany

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Punta Cany. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Punta Cany

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Punta Cany.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Punta Cany

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)