Akční letenky Praha – Portland

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Portlandu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Portlandu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Portlandu?

Standardní cena letenek z Prahy do Portlandu se pohybuje mezi 15 000 a 18 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 14 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Portland pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Portlandu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Portlandu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Portlandu za ceny okolo 14 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Portlandu?

Akční letenky Praha – Portland seženete obvykle nejlevněji s Delta Airlines ve spolupráci s KLM a Air France. Další možností je využít aerolinky ze Star Alliance – z Evropy do USA s Lufthansou nebo United a potom vnitrostátním letem přímo do Portlandu. Obdobnou kombinaci nabízí i aerolinky z aliance One World – z Evropy do USA s British Airways/American Airlines a následně vnitrostátní přelet.

Jaká je doba letu z Prahy do Portlandu?

Přímé letecké spojení Praha – Portland bohužel neexistuje. Při cestě do Portlandu je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Porltandu se většinou pohybuje mezi 14 a 18 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Portlandu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 14 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Portlandu?

Letenky z Prahy do Portlandu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Portlandu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Portlandu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Portlandu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Portlandu

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Portlandu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)