Akční letenky Praha – Ponta Delgada

Hledat letenky do Ponta Delgada

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Portugalsko > Akční letenky Praha – Ponta Delgada

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Ponta Delgada.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Ponta Delgada za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Ponta Delgada?

Standardní cena letenek z Prahy do Ponta Delgada na Azory se pohybuje mezi 5 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha -Ponta Delgada pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Azory do Ponta Delgada?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Ponta Delgada je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Ponta Delgada za ceny okolo 4 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Ponta Delgada?

Akční letenky Praha – Ponta Delgada mívá často v akci Tap Portugal. Kromě této aerolinky ještě mrkněte na letiště Norimberk, odkud do Ponta Delgada létá napřímo Ryanair.

Jaká je doba letu z Prahy do Ponta Delgada?

Přímé letecké spojení Praha – Ponta Delgada bohužel neexistuje. Při cestě do Ponta Delgada je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy se většinou pohybuje mezi 10 a 14 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Ponta Delgada s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 10 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Ponta Delgada?

Letenky z Prahy do Ponta Delgada v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Ponta Delgada

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Ponta Delgada. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Ponta Delgada

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Ponta Delgada nebo kdekoliv jinde na Azorech.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Ponta Delgada

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)