Akční letenky Praha – Petrohrad

Hledat letenky do Petrohradu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Rusko > Petrohrad

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Petrohradu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Petrohradu za vás.

Linka Praha – Petrohrad je kvůli ruské agresi na Ukrajině přerušena.

Kolik stojí letenka z Prahy do Petrohradu?

Standardní cena letenek z Prahy do Petrohradu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Petrohrad pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Petrohradu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Petrohradu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Petrohradu za ceny pod 4 tisíce Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Petrohradu?

Akční letenky Praha – Petrohrad nabízí hlavně aerolinky s přestupem. Dobré ceny letenek do Petrohradu mívá Air Baltic přes Rigu či LOT přes Varšavu. Přímý let Praha – Petrohrad nabízí akorát ČSA a Rossia, ceny ale bývají o dost dražší. Určitě doporučujeme se podívat i po letenkách z okolních letišť, do Petrohradu například létá z Bratislavy Wizzair.

Jaká je doba letu z Prahy do Petrohradu?

Doba letu z Prahy do Petrohradu je 2 hodiny a 35 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě okolo 5 až 6 hodin, v případě nejrychlejších přestupů něco málo pod 5 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Petrohradu?

Letenky z Prahy do Petrohradu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Petrohradu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Petrohradu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Petrohradu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s výletem v Petrohradu či kdekoliv jinde v Rusku.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Petrohradu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)