Akční letenky z Prahy – Mallorca

Hledat letenky na Mallorcu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Mallorcu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Mallorcu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Mallorcu?

Standardní cena letenek z Prahy na Mallorcu se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč.  Akční letenky z Prahy na Mallorcu pak pořídíte okolo dvou tisíc Kč a pokud máte štěstí, tak akční letenky Praha – Mallorca seženete ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Mallorcu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Srí Lanku je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Mallorcu za ceny okolo dvou tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Mallorcu?

Z Prahy se na Mallorcu dostanete nejčastěji se Smartwings. Ti v sezóně létají denně. Akční letenky Praha – Mallorca často seženete s Ryanairem. Ovšem pozoru u Ryanairu na velikost zavazadel! Alternativně se mrkněte na okolní letiště, z Vídně, Bratislavy, Berlína či Drážďan vychází letenky na Mallorcu často za jednotky euro. Létá se pouze na letiště Palma de Mallorca (PMI).

Jaká je doba letu z Prahy na Mallorcu?

Doba letu z Prahy na Mallorcu je 2 hodiny a 35 minut. Kdybyste náhodou na Mallorcu letěli s přestupem, doba na cestě bude okolo 5 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Mallorcu?

Letenky z Prahy na Mallorcu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Mallorcu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Mallorcu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Mallorcu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Srí Lance.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce na Mallorcu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)