Akční letenky Praha – Londýn City

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Londýn City.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Londýn City za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Londýn City?

Standardní cena letenek z Prahy na Londýn City se pohybuje mezi 4 000 a 7 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Londýn City  pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Londýn City?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Londýn City je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Londýn City za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Londýn City?

Akční letenky Praha – Londýn City nabízí převážně British Airways, levné letenky také občas vypadnou z dílny KLM, SWISSu nebo Lufthansy.

Jaká je doba letu z Prahy na Londýn City?

Přímé letecké spojení Praha – Londýn City létá British Airways a doba letu je 1 hodina a 50 minut. Jinak je potřeba počítat s jedním přestupem v každém směru a dobou letu okolo 4 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Londýn City?

Letenky z Prahy na Londýn City v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Londýn City

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Londýn City. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Londýn City

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Londýn City.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

na Londýn City

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)