Akční letenky Praha – Katánie

Hledat letenky do Katánie

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Itálie > Akční letenky Praha – Katánie

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Katánie.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Katánie za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Katánie?

Standardní cena letenek z Prahy do Katánie se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Katánie pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Katánie?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Katánie je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Katánie za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Katánie?

Akční letenky Praha – Katánie nabízí hlavně nízkonákladový dopravce WizzAir, který provozuje přímé lety. Čas od času nabízí dobré ceny letenek Air Malta s přestupem na Maltě. Naopak velmi drazí bývají Smartwings. Kromě letenek do Katánie mrkněte na jiné možnosti na Sicílii, jako je Palermo či Trapani (zejména s odlety z Vídně).

Jaká je doba letu z Prahy do Katánie?

Přímý let Praha – Katánie trvá 2 hodiny a 25 minut. Let je operovaný pouze v letní sezóně Smartwings a WizzAir. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 4 a 6 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Katánie?

Letenky z Prahy do Katánie v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Katánie

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Katánie. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Katánie

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Katánii nebo kdekoliv jinde na Sicílii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Katánie

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)