Akční letenky Praha – Ivalo

Hledat letenky do Ivala

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Finsko > Helsinki

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Ivala.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Ivala za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Ivala?

Standardní cena letenek z Prahy do Ivala se pohybuje mezi 7 000 a 10 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 6 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Ivalo pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Ivala?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Ivala je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Ivala za ceny okolo 6 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Ivala?

Akční letenky Praha – Ivalo nabízí čas od času Finnair. V sezóně se může objevit akce od British Airways nebo od německé Lufthansy.

Jaká je doba letu z Prahy do Ivala?

Přímé letecké spojení Praha – Ivalo bohužel neexistuje. Při cestě do Ivala je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Ivala se většinou pohybuje mezi 8 a 12 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Ivala s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 7 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Ivala?

Letenky z Prahy do Ivala v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Ivala

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Ivala. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Ivala

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Ivalu či kdekoliv jinde ve Finsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Ivala

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)