Akční letenky Praha – Hurghada

Hledat letenky do Hurghady

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Afrika > Egypt > Hurghada

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Hurghady.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Hurghady za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Hurghady?

Akční letenky Praha – Hurghada moc často nebývají, počítejte s cenou okolo 7 000 Kč za zpáteční letenku bez zavazadla. V případě akčních nabídek může cena spadnout klidně k hranici 5 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Hurghada pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Hurghady?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Hurghady je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Hurghady za ceny okolo 5 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Hurghady?

Akční letenky Praha – Hurghada nabízí hlavně Smartwings, kteří tam létají během sezóny i několikrát za den. Kromě nich tam můžete letět i s poněkud exotickými Air Cairo.

Jaká je doba letu z Prahy do Hurghady?

Doba letu z Prahy do Hurghady je obvykle 4 hodiny a 20 minut. Pokud byste letěli s přestupem, počítejte na cestě alespoň 8 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Hurghady?

Letenky z Prahy do Hurghady v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Hurghady

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Hurghady. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Hurghady

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Hurghadě či kdekoliv jinde v Egyptě.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Hurghady

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)