Akční letenky Praha – Gran Canaria

Hledat letenky na Gran Canaria

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Španělsko > Gran Canaria

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Gran Canaria.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Gran Canaria za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Gran Canaria?

Standardní cena letenek z Prahy na Gran Canaria se pohybuje od 4 000 do 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíce Kč a výjimečně akční letenky Praha – Gran Canaria pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Gran Canaria?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Gran Canaria je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Gran Canaria za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Gran Canaria?

Akční letenky Praha – Gran Canaria obvykle nabízí občas Lufthansa nebo Swiss. Z Prahy se tam dostanete napřímo se Smartwings, nicméně cenovky zrovna dobré nebývají. Určitě se ale podívejte na okolní letiště, odkud létá Ryanair a Wizzair, často za daleko lepší ceny. Zajímavé letenky můžete najít u společnosti Vueling.

Na jaké letiště se na Gran Canaria létá?

Létá se pouze na letiště Las Palmas (LPA).

Jaká je doba letu z Prahy na Gran Canaria?

Doba letu z Prahy na Gran Canaria do Las Palmas je 5 hodiny a 10 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě okolo 7 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Gran Canaria?

Letenky z Prahy na Gran Canaria v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Gran Canaria

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Gran Canaria. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Gran Canaria

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Gran Canaria nebo jinde na kanárských ostrovech.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce na Gran Canaria

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)