Akční letenky Praha – Göteborg

Hledat letenky do Göteborgu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Švédsko > Akční letenky Praha – Göteborg

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Göteborgu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Göteborgu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Göteborgu?

Standardní cena letenek z Prahy do Göteborgu se pohybuje mezi 2 000 a 4 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Göteborg pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Göteborgu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Göteborgu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Göteborgu za ceny okolo 1 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Göteborgu?

Akční letenky Praha – Göteborg nabízí velmi často nízkonákladový Ryanair. U něj si ale dejte pozor na velikost kabinového zavazadla. A pokud vám nevadí letět s přestupem, mrkněte také na LOT.

Jaká je doba letu z Prahy do Göteborgu?

Doba letu z Prahy do Göteborgu je 1 hodina a 35 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 4 a 7 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Göteborgu?

Letenky z Prahy do Göteborgu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Göteborgu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Göteborgu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Göteborgu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Göteborgu či kdekoliv jinde ve Švédsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Göteborgu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)