Akční letenky Praha – Frankfurt

Hledat letenky do Frankfurtu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Německo > Frankfurt

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Frankfurtu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Frankfurtu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Frankfurtu?

Standardní cena letenek z Prahy do Frankfurtu se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Frankfurt pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Frankfurtu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Frankfurtu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Frankfurtu za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Frankfurtu?

Akční letenky Praha – Frankfurt nejsou moc často. Jediný dopravce na této lince je Lufthansa, s tou ale obvykle Frankfurt bývá v jejich síti jako přestupní bod pro cesty do zámoří či do Asie.

Jaká je doba letu z Prahy do Frankfurtu?

Doba letu z Prahy do Frankfurtu je 1 hodina a 10 minut.

Na jaké letiště se do Frankfurtu létá?

Z Prahy se létá na hlavní letiště Frankfurt Main (FRA). Pozor! Z okolních letišť můžete např. s Ryanairem přistát na letišti Frankfurt Hahn (HHN), které je od centra Frankfurtu téměř 130 km.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Frankfurtu?

Letenky z Prahy do Frankfurtu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Frankfurtu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Frankfurtu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Frankfurtu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s výletem do Frankfurtu či kdekoliv v Německu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Frankfurtu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)