Akční letenky Praha – Edinburgh

Hledat letenky do Edinburghu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Edinburghu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Edinburghu?

Standardní cena letenek z Prahy do Edinburghu se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Edinburgh pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Edinburghu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Edinburghu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Edinburghu za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Edinburghu?

Akční letenky letenky Praha – Edinburgh nabízí velmi často nízkonákladový Ryanair. Velmi dobré ceny ovšem mívá také Easyjet. A čas od času se objeví dobrá cena letenky s KLM s přestupem přes Amsterdam.

Jaká je doba letu z Prahy do Edinburghu?

Přímý let Praha – Edinburgh trvá 2 hodiny 20 minut. Na trase lítá Ryanair a Easyjet. Pokud byste letěli s přestupem, počítejte s celkovou dobou na cestě mezi 4 a 6 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Edinburghu?

Letenky z Prahy do Edinburghu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Edinburghu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Edinburghu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Edinburghu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Edinburghu nebo kdekoliv jinde ve Spojeném království.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Edinburghu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)