Akční letenky Praha – Dubrovník

Hledat letenky do Dubrovníku

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Dubrovníku.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Dubrovníku za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Dubrovníku?

Standardní cena letenek z Prahy do Dubrovníku se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Dubrovník pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Dubrovníku?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Dubrovníku je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Dubrovníku za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Dubrovníku?

Akční letenky Praha – Dubrovník mívají na letní sezónu v nabídce Smartwings. Přímé lety také provozuje chorvatský dopravce Croatia Airlines. Čas od času se objeví zajímavá akce s přestupem v Bělehradě u Air Serbia nebo s přestupem v Mnichově s Lufthansou.

Jaká je doba letu z Prahy do Dubrovníku?

Přímý let Praha – Dubrovník trvá 1 hodinu a 30 minut. Přímá linka létá pouze během letního letového řádu, během zimy se do Dubrovníku dostanete pouze s přestupem. Potom počítejte s časem na cestě mezi 4 a 6 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Dubrovníku?

Letenky z Prahy do Dubrovníku v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Dubrovníku

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Dubrovníku. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Dubrovníku

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Dubrovníku nebo kdekoliv jinde v Chorvatsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Dubrovníku

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)