Akční letenky Praha – Chicago

Hledat letenky do Chicaga

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Chicaga.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Chicaga za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Chicaga?

Standardní cena letenek z Prahy do Chicaga se pohybuje mezi 12 000 a 14 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 11 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Chicago pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Chicaga?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Chicaga je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Chicaga za ceny okolo 11 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Chicaga?

Akční letenky Praha – Chicago vychází dobře často s British Airways/American Airlines přes Londýn. Velice dobré letenky nabízí Irský dopravce Aer Lingus s přestupem v Dublinu. Na této lince panuje velká konkurence, takže často dobré ceny letenek z Prahy do Chicaga vypadnou i z Aliance Skyteam (tedy Delty či KLM).

Jaká je doba letu z Prahy do Chicaga?

Přímý spoj Praha – Chicago zatím bohužel neexistuje. Mělo začít létat 8. května 2020, ovšem kvůli pandemii covid-19 bylo otevření linky odloženo. Při cestě do Chicaga je tedy třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Chicaga se většinou pohybuje mezi 13 a 16 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Chicaga s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 13 hodin.

Na jaké letiště se v Chicagu létá?

Z Prahy se mělo létat na hlavní letiště Chicago O’Hare, kam létá také většina dálkových linek z Evropy. Pokud poletíte do Chicaga vnitrostátním letem v USA, můžete také přistát na letišti Midway.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Chicaga?

Letenky z Prahy do Chicaga v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Chicaga

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Chicaga. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Chicaga

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Chicagu nebo kdekoliv jinde v USA.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Chicaga

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)