Akční letenky Praha – Bukurešť

Hledat letenky do Bukurešti

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Rumunsko > Bukurešť

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Bukurešti.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Bukurešti za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Bukurešti?

Standardní cena letenek z Prahy do Bukurešti se pohybuje mezi 2 000 a 4 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 500 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Bukurešť pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Bukurešti?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Bukurešti je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Bukurešti za ceny okolo 1 500 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Bukurešti?

Akční letenky Praha – Bukurešť nabízí celá řada aerolinek. Nejlevnější letenky často nabízí Wizzair. Obvykle dráž vychází letenky od rumunského dopravce Tarom.

Jaká je doba letu z Prahy na Bukurešti?

Přímý let Praha – Bukurešť trvá 1 hodinu a 50 minut. Pokud byste náhodou letěli s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 3 – 6 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Bukurešti?

Letenky z Prahy do Bukurešti v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Bukurešti

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Bukurešti. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Bukurešti

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Bukurešti nebo kdekoliv jinde v Rumunsku.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Bukurešti

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)