Akční letenky Praha – Bělehrad

Hledat letenky do Bělehradu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Srbsko > Akční letenky Praha – Bělehrad

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Bělehradu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Bělehradu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Bělehradu?

Standardní cena letenek z Prahy do Bělehradu se pohybuje mezi 4 000 a 6 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Bělehrad pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Bělehradu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Bělehradu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Bělehradu za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Bělehradu?

Akční letenky Praha – Bělehrad nabízí občas za slušné ceny Air Serbia, doporučujeme se přesto podívat na linky z okolních letišť, zejména z Bratislavy či Vídně, odkud létají nízkonákladoví dopravci za zlomek ceny.

Jaká je doba letu z Prahy do Bělehradu?

Přímé let Praha – Bělehrad trvá 2 hodiny a poletíte s aerolinkou Air Serbia. Pokud poletíte jinak, počítejte minimálně s jedním přestupem a dobou na cestě okolo 5 – 7 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Bělehradu?

Letenky z Prahy do Bělehradu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Bělehradu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Bělehradu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Bělehradu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Bělehradu nebo kdekoliv jinde na Balkáně.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Bělehradu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)