Eurowings hledá palubní personál v Praze
23.10.2023

Eurowings hledá palubní personál v Praze

Miluješ letadla a cestování je náplní Tvého života? Pak by Tě měla zaujmout aktuální nabídka letecké společnosti Eurowings, díky níž se Tvůj koníček může jednoduše stát také Tvou prací. Dopravce od listopadu letošního roku hledá nové členy palubního personálu pro svou základnu na pražském Letišti Václava Havla (PRG). Tak neváhej a přidej se do týmu Eurowings!

Chci se dozvědět detaily o výběrovém řízení na palubní personál aerolinky Eurowings.

Eurowings hledá palubní personál v Praze

Pracovní model „20/10“

Aerolinka přichází s novým pracovním modelem „20/10“, jenž zaměstnancům umožní snadno kloubit pracovní náplň s osobním životem. V praxi tento model znamená dvacet pracovních dnů, které členové palubního personálu stráví na cestách po Evropě (zajištění obsluhy vnitrokontinentálních letů). Po nich vždy následuje deset dnů osobního volna.

Hlavní výhody nového modelu, který umožní kombinovat práci a volný čas vysvětluje také vedoucí HR oddělení – Alexandra Kreutzer-Davidson: „Díky této novince si naši zaměstnanci lépe naplánují svůj volný čas. Přesně totiž ví, které dny v práci budou, což u práce palubního personálu není pravidlem. V zahraničí navíc zůstávají téměř tři týdny a dané místo mohou opravdu důkladně poznat.”

Uchazeči o práci palubního personálu nemusí bydlet přímo v Praze či jejím blízkém okolí. Na bázi v podobě Letiště Praha stačí dojet jednou měsíčně. Následně již vyrazí na křídlech zaměstnavatele do Evropy. Kromě základního platu se mohou těšit také na cestovní kompenzace či zahraniční pobyty v kvalitních hotelech na zajímavých místech po celém kontinentu (zpravidla se jedná o destinace, které naleznete v síti aerolinky). Zkrátka procestujete Evropu, ochutnáte život v různých metropolích a ještě za to dostanete zaplaceno? To je přeci práce snů!

Co se očekává od uchazečů?

Všichni zájemci o pracovní pozici musí být starší 18 let. Další podmínkou je také minimální výška 160 cm. Uchazeči musí disponovat minimálně dokončeným středoškolským vzděláním. Očekává se od nich plynulá znalost anglického jazyka, zatímco aktivní využití dalšího – například němčiny – je výhodou (nikoliv nutností). Samozřejmostí by měl být dobrý zdravotní stav, který mj. umožní bez problémů uplavat alespoň 100 metrů, a ostrý zrak (+- 5 dioptrií).

Co čeká na úspěšné zájemce?

Letecká společnost Eurowings momentálně hledá téměř 100 nových zaměstnanců, kteří rozšíří její palubní personál. Po úspěšném absolvování výběrového řízení čeká vybrané šťastlivce placený šestitýdenní výcvik, po němž jim již nic nebude bránit ve výkonu povolání! Takže příští kalendářní rok mohou začít v uniformě a splnit si třeba jeden ze svých dětských snů. 🙂

Aerolinka Eurowings je členem skupiny Lufthansa Group, což znamená stabilní zázemí velké společnosti. Kolektivní smlouva zaměstnancům zajišťuje celoroční práci, pravidelné zvyšování platu (roční frekvence) či placenou dovolenou. Pracovníci mohou taktéž využít zvýhodněných letenek v celé síti dopravce i mimo ni, jelikož aerolinka spolupracuje i s dalšími leteckými společnostmi. V praxi to znamená levnější letenky prakticky do celého světa v tzv. „standby režimu“. A to nejenom přímo pro ně, nýbrž také pro jejich rodiny!

Eurowings hledá palubní personál v Praze

Zaujala Tě nabídka letecké společnosti a chceš si vyzkoušet práci snů, po níž ve skrytu duše touží každý fanoušek letectví a cestování? Neváhej a přihlas se do výběrového řízení.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)