Zpáteční letenky na exotické Bali
28.2.2022

Zpáteční letenky na exotické Bali

14 490

O této nabídce

Vyrazte s Etihadem na konci června na oblíbené a dlouho pro turisti zavřené Bali. Zpáteční letenku z Mnichova s dvěma přestupy (Abú Dhabí a Kuala Lumpur) pořídíte za 14 490 Kč. Termíny najdete během května a června, například 13. června s návratem 29. června Rezervuj tento termín >>

Podmínky vstupu do Indonésie

Bali se otevřelo od 4. února i cestovatelům z České republiky, od 1. dubna (podle posledních zpráv i dříve), by měla být zrušena i třídenní karanténa (pro ty, co mají kompletní očkovací schéma, tj. 3 dávky), pro vstup by pak měl stačit PCR ne starší 48h před odletem a doklad o očkování. Více info najdete na stránce Koronavirus v Indonésii.

Podmínky pro návrat

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Mnichova na Bali za 14 490 Kč
Zpáteční letenky na exotické Bali

 


Bude se hodit

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)