Znovuotevřená Malajsie: Kuala Lumpur z Vídně
5.4.2022

Znovuotevřená Malajsie: Kuala Lumpur z Vídně

9 306

O této nabídce

V pátek 1. dubna se po dvouleté uzávěře svých hranic konečně otevřela Malajsie!

V reakci na tuto skvělou zprávu jsme se pustili do hledání levných letenek s cílem v Kuala Lumpur a voilá – snaha to rozhodně nebyla marná! Zajímavou skládačku ve formě tzv. „open-jaw letenek“ s odletem z Vídně a návratem do Frankfurtu si poskládáme na letech saúdskoarabské aerolinky Saudia za parádní cenu 9 306 Kč! Routing to není zcela tradiční, ale vzhledem k cenovce a také tarifu obsahujícím odbavené zavazadlo se dle našeho názoru jedná o velmi hezkou nabídku! Dva termíny jsou dostupné již během května, dostatek dalších potom během září a října (viz náš kalendář).

PS: Ještě levnější letenky si poskládáte v případě odletu z Nizozemska. Open-jaw letenky s odletem z Amsterdamu a návratem taktéž do Frankfurtu ulovíte dokonce za pouhých 7 051 Kč! Rezervovat můžete třeba příkladový termín od 3. do 17. května.

Podmínky pro cestování

Cesta do Malajsie

Za účelem cestování do Malajsie je nutné disponovat očkovacím certifikátem a zároveň negativním testem. Povinné je také stažení malajské aplikace, kde vyplníte příjezdový formulář, a uzavření cestovního pojištění.

Kompletní podmínky, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Malajsii“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Malajsie

Různorodá Malajsie je téměř nepoznaným klenotem jihovýchodní Asie. Moderní města, jako je Kuala Lumpur, tam jsou rozesetá po zelené a nespoutané divočině. Pralesy tam zní kuňkání žab a hrdelní zvuky orangutanů, pod hladinou moře tančí úchvatné manty a korálové útesy splývají s barevnými hejny rybiček. Vydejte se na skvostné čajové plantáže splývající po stráních kopců a do majestátních jeskyní v Gunung Mulu. Stoupejte po hřbetech Taman Negara, výhledy z vrcholu Tahan se stanou jednou z vašich nejkrásnějších vzpomínek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kuala Lumpur s návratem do Frankfurtu za 9 306 Kč
Znovuotevřená Malajsie: Kuala Lumpur z Vídně
Náhled letenky z Amsterdamu do Kuala Lumpur s návratem do Frankfurtu za 7 051 Kč
Znovuotevřená Malajsie: Kuala Lumpur z Vídně

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)