Zimní letenky z Prahy do Barcelony na mnoho termínů
8.9.2022

Zimní letenky z Prahy do Barcelony na mnoho termínů

1 129

O této nabídce

Španělské nízkonákladová aerolinie Vueling nahrála do svého rezervačního systému velké množství termínů, během nichž si můžete zaletět do Barcelony za tisícovku! Zpáteční letenky z Prahy do Katalánska ulovíte za moc hezkou cenu 1 129 Kč! Dostupných termínů je od ledna do března příštího roku jako smetí – prakticky si můžete vybírat z levných letů každý den (omezený je vždy pouze počet těch nejlevnějších letenek). Nám do oka padly především prodloužené víkendy od pátku (odlet v dopoledních hodinách) do neděle (návrat večer).

Kompletní přehled levných termínů naleznete v kalendáři aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 1 129 Kč

Zimní letenky z Prahy do Barcelony na mnoho termínů


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)