Zářijové víkendy v chorvatském Záhřebu – z Bratislavy
4.8.2022

Zářijové víkendy v chorvatském Záhřebu – z Bratislavy

493

O této nabídce

Na zářijový víkendový výlet se můžete vydat do chorvatského hlavního města – Záhřebu. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair na vás čekají zpáteční letenky z Bratislavy do Záhřebu za skvělou cenu 493 Kč. Odlety ze Slovenska jsou vždy v pátek večer, zatímco návraty tamtéž v neděli odpoledne. Na tento výlet tedy nebudete potřebovat ani jeden den dovolené.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Záhřebu za 493 Kč

Zářijové víkendy v chorvatském Záhřebu – z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)