Západní Afrika: z Prahy do Gambie za TOP cenu
30.6.2022

Západní Afrika: z Prahy do Gambie za TOP cenu

7 718

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Brussels Airlines jsou stále dostupné akční letenky z Prahy do Gambie. Do této západoafrické země, kterou lze poměrně s klidem označit za „Afriku pro začátečníky“, se můžete vydat prakticky po celý podzim a následně i zimní měsíce. Zpáteční letenky z Prahy do Gambie, konkrétně do tamějšího hlavního města Banjul ulovíte v rezervačním systému aerolinky za mimořádně atraktivní cenu 7 718 Kč. Nebývá totiž zvykem, aby se ceny letenek z Prahy kamkoliv do subsaharské Afriky, pohybovaly tak hluboko pod hranicí 10 tisíc Kč. Cestou tam i zpět vás čeká jeden pohodlný přestup v Bruselu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gambie

Před cestou do Gambie je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním PCR testem.

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gambii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do západní Afriky

Gambie, malá země ležící mezi obratníkem Raka a rovníkem, je úžasnou destinací. Dovolí vám dlouhé dny jen číst knihy při odpočinku na pláži a přesto se alespoň na chvíli dotknout opravdové Afriky. Turisty je ještě neobjevená, zlatavé písky mohou být jen vaše. Jen co přijde chuť na kulturu a poznání, navštivte přístav Banjul a městské tržiště Albert Market, nasajte místní atmosféru a nakupte suvenýry pro své nejbližší. Udělejte si výlet do přírody, v národním parku Gambia River pozorujte šimpanze, hrochy a krokodýly. Národní park Kiang West nabízí černé siluety baobabů krásnější než na pohlednici. Afriku si během své dovolené určitě zamilujete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Banjulu za 7 718 Kč

Západní Afrika: z Prahy do Gambie za TOP cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)