Zanzibar z Norimberku za skvělou cenu
14.10.2021

Zanzibar z Norimberku za skvělou cenu

9 362

O této nabídce

Podzimní nečas je tady a určitě se vám také vkrádá na mysl idea o „útěku do teplých krajin“. V pravou chvíli proto přichází s parádní nabídkou levných letenek na exotický ostrov Zanzibar nizozemská aerolinka KLM. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Norimberku na Zanzibar za 9 362 Kč! Základní tarif „Light“ pak dokonce zahrnuje odbavené zavazadlo, takže se při balení nemusíte extra uskromňovat.

Letecká společnost KLM umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit (platí pouze pro lety plánované do března 2022), přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tanzanie

Všichni cestovatelé (vč. těch očkovaných) musí předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin před příletem do Tanzanie) a vyplněný příjezdový formulář. Po příletu do Tanzanie jsou také všichni přijíždějící podrobeni antigennímu testu za poplatek 10 USD. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Tanzanie, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

PS: Kvůli návratu do Německa nezapomeňte sledovat aktuální kategorizaci zemí vydávanou Institutem Roberta Kocha. Aktuálně byste pro cestu ze Zanzibaru do Německa potřebovali vyplnit příjezdový formulář a doložit doklad o dokončené vakcinaci (min. 2 týdny po druhé dávce).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Zanzibar

Zanzibar není jen jedním ostrovem ve vodách Indického oceánu, Zanzibar je celým souostrovím oplývajícím bílými písky pláží, kokosovými palmami a rozmanitou přírodou. Mělké korálové zahrady v lagunách rozkvétají barvami drobných rybiček, na návštěvu připlouvají i želvy a delfíni skákaví. Vzduch nad Zanzibarem voní sladkou vanilkou, skořicí, muškátovým oříškem a štiplavým aromatem hřebíčku. Luxusní hotelové resorty se tu střídají s fascinujícími ruinami dávné historie, kultura a tradice vás ohromí. Zanzibar je zkrátka rájem, ideální dovolenkovou destinací, kde vás nabijí energií paprsky slunce a vlny tyrkysového oceánu ukonejší.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku na Zanzibar za 9 362 Kč

Zanzibar z Norimberku za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Norimberk (NUE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)