Za slunečními paprsky na řecký ostrov Kós z Vídně
14.7.2020

Za slunečními paprsky na řecký ostrov Kós z Vídně

1 280

O této nabídce

O akční letenky s cílem na řeckých ostrovech během letošního léta nouze skutečně není. Např. v sobotu jsme poukazovali na levné letenky z Vídně na Krétu za 511 Kč. Dnes z klobouku taháme méně známý, ale neméně krásný a zajímavý ostrov Kós ležící až u tureckých břehů ve vodách Egejského moře. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Kós pořídíte během srpna a září na ceny pohybující se lehce nad hranicí jedné tisícikoruny. Nejlevněji to půjde na přelomu obou měsíců (v termínu od 27. srpna do 3. září) za 1 280 Kč. Linka Ryanairu z Vídně na řecký ostrov Kós bude operována jen jedenkrát týdně, a to vždy ve čtvrtek. Týdenní pobyt na ostrově pak shledáváme naprosto optimálním.

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

Ostrov Kós

Kós je mrňavý, a mohlo by se zdát, že tu není nic k vidění, jenže… je to úchvatný ostrov, kde narazíte na průzračné moře, mimořádně přívětivé lidi (i ceny), první antickou nemocnici Asklépion, kde studoval Hippokratés, na 2500 let starý platan stojící uprostřed hlavního města. Na Emprós Termál – slané horké prameny vyvěrají do moře mezi skalami, pláž Agios Theologos s dokonalou rybí restaurací a vlnami tříštícími se o skaliska, i na delfíny cestou k přilehlým ostrovům Kalymnos, Pserimos a Plati, kde se fantasticky šnorchluje. Nebo na Turecko, které je odsud jen 4 km. Je malý, ale plný obrovských zážitků!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2020
 • Termíny:
  • 6. – 13. 8. za 1 737 Kč
  • 13. – 20. 8. za  1 457 Kč
  • 27. 8. – 3. 9. za 1 280 Kč
  • 10. – 17. 9. za 1 369 Kč
  • 17. – 24. 9. za 1 369 Kč

Ubytování

Při hledání střechy se i na ostrově Kós můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do oka nám padl například tento pěkný apartmán Andres Studios na severozápadním pobřeží za 659 Kč/os./noc. Dobrou volbou bude i tento tříhvězdový Hotel Saint Constantine za 603 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Přestože ostrov Kós není nikterak rozlehlý, vlastní kára se vám určitě (alespoň na pár dní) bude hodit. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta.

Náhled letenky z Vídně na ostrov Kós za 1 280 Kč

Za slunečními paprsky na řecký ostrov Kós z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Laudamotion

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)