Řecký ostrov Kréta – Heraklion z Vídně
11.7.2020

Řecký ostrov Kréta – Heraklion z Vídně

511

O této nabídce

Ceny prázdninových letenek na řecké ostrovy letos padají neuvěřitelně nízko. Tentokráte si posvítíme na ten největší z nich, a to ostrov Kréta. Levné letenky z Vídně do přístavního města Heraklion pořídíte u maďarského nízkonákladového dopravce Wizz Air za ceny startující na parádních 511 Kč za zpáteční letenku. Jako tradičně na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club, nicméně i nečlenové se mohou těšit na velmi atraktivní částky. V rezervačním systému aerolinky ulovíte zpáteční letenky na relativně dostatek termínů v srpnu, září i říjnu za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny.

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

Proč na ostrov Kréta?

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí vašeho cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 19. 8. za 671 Kč (bez WDC za 1 098 Kč)
  • 16. – 19. 8. za 565 Kč (bez WDC za 885 Kč)
  • 19. – 26. 8. za 565 Kč (bez WDC za 885 Kč)
  • 26. 8. – 2. 9. za 511 Kč (bez WDC za 938 Kč)
  • 16. – 20. 9. za 671 Kč (bez WDC za 991 Kč)
  • 16. – 23. 9. za 511 Kč (bez WDC za 725 Kč)
  • 4. – 11. 10. za 511 Kč (bez WDC za 938 Kč)

Ubytování

 Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Krétě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá (byť již pevně doufáme v její stabilizaci).

Přímo v Heraklionu, tedy místě vašeho příletu, bychom si vybrali tento skvěle hodnocený Infinity City Boutique Hotel za 853 Kč/os./noc včetně snídaně. Skromnější zázemí pak nabídne tento apartmán 674 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Šikovným a užitečným pomocníkem při trávení dovolené na Krétě bude vlastní auťák. Maximální flexibilita a dostupnost všech zákoutí ostrova vám umožní si výlet užít dosyta. Podívejte se na nabídku do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Heraklionu na Krétě za 511 Kč

Řecký ostrov Kréta – Heraklion z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)