Za přírodními krásami na Island – z Vídně, Wroclawi i Katowic
24.7.2020

Za přírodními krásami na Island – z Vídně, Wroclawi i Katowic

789

O této nabídce

Pokud Tě příliš nebere letní koupačka ve vodách Středozemního moře či českých rybníků, máme pro Tebe zajímavý tip na výlet. Vydej se na sever Evropy, na čarokrásný ostrov Island. Ceny letenek v termínech na konci léta či začátku podzimu jsou letos opravdu nízké, a toho je třeba využít!  Zpáteční letenky z Vídně pořídíte u Wizz Airu za už 789 Kč, jen o něco málo dráže pak z polských letišť ve Wroclawi a Katowicích. Pokud poletíte na trip ve dvojici, pak rozhodně zvažte nákup členství ve Wizz Air Discount Clubu, které vám cenu letenek sníží na právě tu inzerovanou. A jestli ho už vlastníte, pak jste vysmátí!

Cestování na Island má letos své specifické podmínky. Od 15. června je země otevřeny turistům, nicméně po příletu na letiště v Keflavíku je třeba se podrobit testům na COVID-19. Před cestou vyplňte tento formulář, na jehož základě budete mít levnější i samotný test na koronavirus. Ten vás v „předplacené variantě“ vyjde na cca 1 500 Kč. Podrobnější informace o podmínkách vstupu na Island naleznete na stránkách MZV.

Island vás ohromí

Tahle země ohně a ledu vám prostě učaruje. Majestátní hory zalité lávou, slavný Geysir který dal jméno všem gejzírům světa, jeho aktivní “bráška” Strokkur a horké prameny, které nabádají k příjemné koupeli, se střídají s bouřlivými vodopády a křišťálovými ledovci. Diamantová pláž na východě ostrova vám naprosto vyrazí dech a na západních fjordech i přes veškerou jejich krásu dost možná nepotkáte ani živáčka. V přilehlých vodách Atlantského oceánu se prohánějí kosatky a plejtváci, tak naskočte v Husavíku na loď a jeďte je pozdravit.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • z Vídně
   • 8. – 15. 9. za 789 Kč (bez WDC za 1 316 Kč)
   • 15. – 22. 9. za 921 Kč  (bez WDC za 1 447 Kč)
   • 26. 9. – 6. 10. za 789 Kč (bez WDC za 1 316 Kč)
  • z Wroclawi
   • 5. – 12. 9. za 1 100 Kč (bez WDC za 1 510 Kč)
   • 26. 9. – 3. 10. za 1 052 Kč (bez WDC za 1 462 Kč)
  • z Katowic
   • 21. – 28. 8. za 861 Kč (bez WDC za 1 271 Kč)
   • 7. – 18. 9. za 813 Kč (bez WDC za 1 224 Kč)
   • 25. 9. – 5. 10. za 813 Kč (bez WDC za 1 224 Kč)

Ubytování

Na Islandu se bohužel na příliš levné ubytování těšit nemůžete. Stejně jako v případě cest do dalších skandinávských destinací si na tuto položku vyčleňte ve svém rozpočtu větší budget. Na druhou stranu ceny ubytovacích služeb vzhledem k současné situaci v cestovním ruchu spadly níže, než je tomu standardně zvykem! Přímo v Reykjavíku bychom si bookli tento čtyřhvězdový Hotel Island za 1 104 Kč/os./noc s možnou návštěvou wellness v ceně.

Nabídku ubytování na Islandu hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Stále se však držte doporučení a rezervujte možnosti s bezplatnou možností storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech.

Náhled letenky z Vídně na Island za 789 Kč

Za přírodními krásami na Island – z Vídně, Wroclawi i Katowic

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)