Za mořem i turistikou do Albánie – z Vídně
26.5.2020

Za mořem i turistikou do Albánie – z Vídně

542

O této nabídce

Albánie je zatím jednou z mála zemí, která potvrdila, že už brzy otevře své hranice i zahraničním turistům. S nízkonákladovkou Wizz Air nyní můžete letět do neprobádané Albánie z Vídně už od 542 Kč. Přes letní prázdniny si budete muset za letenky pár kaček připlatit. V ceně letů naleznete pouze malé příruční zavazadlo, což na pár dní turistiky určitě stačí.  U Wizz Airu tradičně zaplatíte nejnižší cenu jen tehdy, pokud jste členy věrnostního programu Wizz Discount Club (WDC). Pokud ne, budete si muset 20 € připlatit. Jestliže poletíte ve dvou a více osobách, doporučujeme členství přikoupit, již na této cestě se vám investice vrátí.

Ačkoliv Tirana, kam s vámi letadlo z Vídně přiletí, se nenachází přímo na mořském břehu, je velice snadné se k němu dostat. Do nejbližšího přímořského letoviska Drač se dostanete po přibližně 45 minutách jízdy (cca 37 km) veřejnou dopravou za 2 €/směr.

Proč do Albánie?

Albánie patřila po dlouhou dobu do zapomenutého koutu Evropy. Dnes ji znovu objevují turisté toužící po netradičním evropském dobrodružství. Na své si přijdou nejen milovníci pláží, ale také ti, kteří hledají zalíbení v horských tůrách po neobydlených vršcích s čarovnými výhledy a divokými řekami. Jedná se o ideální destinaci pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
  • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: červenec, září, říjen 2020
  • Příkladové termíny:
    • 14. – 22. července za 1 365 Kč (1 912 Kč bez WDC) – letní prázdniny
    • 27. – 30. září za 1 229 Kč (1 762 Kč bez WDC)
    • 4. – 9. října za 542 Kč (1 084 Kč bez WDC)

Ubytování

V Albánii je pro našince poměrně levno a výjimkou nejsou ani ubytovací služby. Přímo v Tiraně bychom se ubytovali v tomto čtyřhvězdězdičkovém hotelu Goldencity ležícím přímo v centru města za 435 Kč/os./noc. Pokud vyrazíte za koupačkou k moři, ubytujte se například ve městě Drač, které se nachází 37 km od Tirany. Zvolit můžete třeba tento apartmán s výhledem na moře za 349 Kč/os./noc. 

Náhled zpáteční letenky z Vídně do Albánie za 542 Kč

Za mořem i turistikou do Albánie - z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)