Za krásami Norska: z Krakova do Stavangeru za pár kaček
31.7.2023

Za krásami Norska: z Krakova do Stavangeru za pár kaček

od 650

O této nabídce

Nechte se unést dechberoucí přírodou jižního Norska. Díky aerolince Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Krakova do Stavangeru, který je perfektním výchozím bodem pro ta nejkrásnější turistická místa v Norsku. Letenky pořídí členové Wizz Discount Clubu od 650 Kč, ostatní si nepatrně připlatí. Pokud cestujete alespoň ve dvou, doporučujeme zakoupení členství. Termíny za super ceny jsou k mání po celé září a říjen, prozkoumejte Norsko například v termínu od 23. do 30. září. 

V ceně letenky u Wizz Air máte jedno příruční zavazadlo s max. rozměry 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo (55 × 40 × 23 cm) si přikoupíte od 1 066 Kč/směr v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 795 Kč v jednom směru.

Náš TIP: v Norsku můžete na většině míst kempovat zdarma – kupte si tedy odbavené zavazadlo a nezapomeňte si s sebou zabalit stan, díky čemuž ušetříte za ubytování. 🙂

To nejlepší ze Skandinávie

Vychutnejte si vřelou severskou atmosféru, omrkněte staré město, přístav a jedno z úchvatných muzeí. Stavanger je ale především ideální branou do světa trollů a lesních víl, tak se vydejte na procházku přes majestátní hory tyčící se nad vodami Lysefjordu a dechberoucí krajinou. Zastavte se na stolové vyhlídce Preikestolen nebo poslechněte volání divočiny a pokračujte až do zapomenutého Lysebotnu. Tou pravou výzvou je drsný Kjeragbolten, kámen uvízlý vysoko mezi dvěma skalami nad děsivou kilometrovou propastí. Troufnete si na něj?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlněji se po Norsku budete pohybovat půjčeným autem. Ideální auto si zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Na týden v září vás vyjde od 7 691 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Do nádherného Norska lze cestovat zcela bez omezení. Nepotřebujete očkování, test, ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Náhled letenky z Krakova do Stavangeru za 650 Kč
Za krásami Norska: z Krakova do Stavangeru za pár kaček

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)