Z Vratislavi či Katovic na Island
24.7.2023

Z Vratislavi či Katovic na Island

od 1 520

O této nabídce

Nechte se okouzlit dechberoucí přírodou země ohně a ledu, kam si zaletíte za pár stovek na křídlech aerolinky Wizz Air z Polska. Ta nabízí zpáteční letenky z Vratislavi či Katovic na Island od 1 520 Kč. Za tuto super cenu jsou k mání letenky v termínu od 27. září do 8. října s odletem z Vratislavi, další termíny od konce srpna do listopadu pořídíte o trochu dráž. Opět platí, že na nejlevnější letenky dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Plánujete-li létat s Wizz Airem častěji nebo cestovat ve dvou a více, doporučujeme zakoupení tohoto členství, neboť se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

Klasicky máte v ceně letenky příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si přikoupí příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm v rámci služby Priority od 1 123 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 998 Kč/směr.

Za krásami země ohně a ledu

Tahle země ohně a ledu vás prostě učaruje. Majestátní hory zalité lávou, slavný Geysir který dal jméno všem gejzírům světa, jeho aktivní “bráška” Strokkur a horké prameny, které nabádají k příjemné koupeli, se střídají s bouřlivými vodopády a křišťálovými ledovci. Diamantová pláž na východě ostrova vám naprosto vyrazí dech a na západních fjordech i přes veškerou jejich krásu dost možná nepotkáte ani živáčka. V přilehlých vodách Atlantského oceánu se prohánějí kosatky a plejtváci, tak naskočte v Husavíku na loď a jeďte je pozdravit.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po Islandu se budete nejsnadněji pohybovat pomocí půjčeného auta. To si hravě zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího, ale naprosto dostačujícího auta, vás vyjde od 1 192 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cesty na Island jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Náhled letenky z Vratislavi na Island za 1 520 Kč
Z Vratislavi či Katovic na Island

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)