Z Vídně na Seychelské ostrovy během hlavní sezony
26.1.2022

Z Vídně na Seychelské ostrovy během hlavní sezony

12 837

O této nabídce

Levné letenky na Seychely se po dlouhé době objevují také v nabídce jiné aerolinky než Etihad Airways, a to konkrétně u nejlepšího afrického dopravce Ethiopian Airlines. Zpáteční letenky z Vídně do Mahé pořídíte za velmi pěknou cenu 12 837 Kč. Letecká společnost má velmi vstřícnou zavazadlovou politiku a dovolí vám přepravit hned 2 ks odbavených zavazadel (celkem 46 kg k odbavení). V obou směrech vás pak čeká jeden klidný přestup v Addis Abebě, přičemž na účelem tranzitu není třeba splňovat žádných speciálních podmínek. Termíny jsou dostupné od závěru února až do června a jejich přehled tradičně naleznete v našem kalendáři. Ideální měsíce k návštěvě Seychelských ostrovů budou duben nebo květen.

Podmínky pro cestování

Cesta na Seychely

Pro vstup na území Seychel musí všichni cestovatelé doložit negativní test. Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a rezervace certifikovaného ubytování.

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Seychely“.

Cesta zpět

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.  Seychely jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Seychelské ostrovy

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

PS: Nezapomeňte, že váš hotel musí disponovat příslušnou certifikací (viz tento seznam ubytovacích zařízení).

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 12 837 Kč

Z Vídně na Seychelské ostrovy během hlavní sezony


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)