Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos během srpna
29.5.2020

Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos během srpna

941

O této nabídce

Neupírejte si letošní dovolenou u moře. Díky akčním letenkám z Vídně na řecký ostrov Zakynthos o svou letní mořskou koupačku nepřijdete. Ceny zpátečních letenek během celého srpna startují na 941 Kč. Tato cena platí pouze pro členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte budete si muset 538 Kč připlatit. Jestliže poletíte alespoň ve dvou osobách, doporučujeme členství zakoupit, již během prvního letu se vám investice vrátí. V ceně letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 30 x 20 cm.

Řecko již dříve ohlásilo, že s turisty v letošní letní sezoně rozhodně počítá. Jediným případným zádrhelem tedy může být restriktivní politika české vlády. Stále totiž platí, že osoby přijíždějící ze zahraničí musí dobrovolně nastoupit do dvoutýdenní domácí karantény anebo se nechat otestovat. Doufáme však, že i toto opatření bude během nadcházejících týdnů upraveno a vzhledem k termínům níže uvedeným se již cestovatelů na sklonku léta týkat nebude.

Proč jet na Zakynthos?

Milujete tichou přírodu, historii, dobré jídlo a divoký noční život? Vydejte se na Zakynthos! Splní vše a ještě vám vyrazí dech. Poprvé bílými oblázky posetou pláží Navagio s průzračným tyrkysovým mořem. Podruhé Modrými jeskyněmi na severu, kde světlo mezi stěnami rozehrává s barvou moře úžasnou stínohru. Potřetí v Laganas, nejrušnější části ostrova, kde se tančí, zpívá, popíjí rakije a pojídá spetsofai – směs klobás, paprik a rajčat až do rána, kdy se zde dají pozorovat karety obrovské! A počtvrté, až navštívíte město Zakynthos s kostelem svatého Dionýsa – patrona ostrova, Byzantským muzeem a Bohali – místem s fantastickým výhledem na zapadající slunce!

  • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
  • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: srpen 2020
  • Termíny:
    • 1. – 8. srpen za 1 076 Kč (1 614 Kč bez WDC)
    • 1. – 11. srpen za 941 Kč (1 480 Kč bez WDC)
    • 15. 18. srpen za 1 076 Kč (1 614 Kč bez WDC)

Ubytování

Noclehy na řeckých ostrovech hledejte klasicky na Bookingu či Hotels či AirBnB. S rezervací však ještě doporučujeme chvíli počkat a sledovat vývoj situace v cestovním ruchu nebo vybírat ta ubytování, která nabízí bezplatné zrušení rezervace zdarma.  Tuto službu nabízí například tyto apartmány Laganas Dreams i s bazénem za 787 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Ačkoliv Zakynthos není zrovna největším ostrovem, i tak doporučujeme si na pár dní vypůjčit auto a prozkoumat odlehlejší kouty ostrova. Nabídku těch nejlepších vozů najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos za 941 Kč

Z Vídně na řecký ostrov Zakynthos během srpna


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)