Z Vídně na řecký ostrov Kefalonia přes letní měsíce
27.6.2020

Z Vídně na řecký ostrov Kefalonia přes letní měsíce

803

O této nabídce

Řecké ostrovy jsou dlouhodobou stálicí mezi oblíbenými destinacemi evropských turistů v letní sezoně. Mezi ty nejznámější a zároveň nejnavštěvovanější patří Santorini, Kréta, Korfu, Rhodos či Zakynthos. Krásných ostrovů bychom ovšem ve vodách Jónského a Egejského moře nalezli daleko více. A jedním takovým je i ten s názvem Kefalonia, který leží západně od řecké pevniny v Jónském moři. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Kefalonia jsou v rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair dostupné od července do září. Linka je operována jedenkrát týdně (vždy v úterky) a letenky pořídíte za vesměs sympatické ceny nezávisle na konkrétním datu. Ty nejlevnější jsou dostupné v druhé polovině července za 30 € neboli 803 Kč!

Jónský ostrov Kefalonia

Ostrov Kefalonia je 6. největším (a zároveň tím největším v Jónském moři) řeckým ostrovem. Těšit se při jeho návštěvě můžete na hornatou krajinu s divokým pobřežím, ale i krásné písčité pláže (Myrtos beach na na severu ostrova či pláž Xi na jeho západě). Vaše chuťové buňky dozajista potěší lokální tymiánový med a ochutnat musíte i kefalonské víno Robola.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září (každé úterý)
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 21. 7. za 803 Kč
  • 21. – 28. 7. za 803 Kč
  • 11. – 18. 8. za 1 285 Kč
  • 18. – 25. 8. za 1 285 Kč

Ubytování

Při hledání střechy se i na ostrově Kefalonia můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. My bychom pro letní pobyty zvolili tento apartmán Pagonis za 615 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Přestože Kefalonia není velkým ostrovem (stále však tím největším v Jónském moři), vlastní kára se vám určitě bude hodit. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta.

 

Náhled letenky z Vídně na ostrov Kefalonia za 803 Kč

Z Vídně na řecký ostrov Kefalonia přes letní měsíce

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)