Z Vídně na Menorcu v závěru léta
8.8.2022

Z Vídně na Menorcu v závěru léta

999

O této nabídce

V druhé polovině letošního léta si můžete zaletět ke Středozemnímu moři na Baleárské ostrovy. Zpáteční letenky z Vídně na Menorcu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za pěkné ceny od 999 Kč (viz příkladový termín od 30. srpna do 8. září). Dopravce na trase operuje 3× týdně – vždy v úterý, čtvrtek a neděli. Za ceny kolem 15 stokorun potom pořídíte letenky na několik dalších týdenní pobytů.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Menorca bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. V případě Menorcy ale ulovíte auťáky za stále solidní ceny – půjčení malého vozu v příkladovém termínu vás vyjde na cca 900 Kč / den (doporučujeme káru bookovat v návaznosti na vystavené letenky).

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 999 Kč

Z Vídně na Menorcu v závěru léta


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)