Z Vídně na Menorcu během dubna nebo května
27.3.2022

Z Vídně na Menorcu během dubna nebo května

564

O této nabídce

Zpestřete si jarní měsíce výletem na Menorcu. Baleárské ostrovy jsou obvykle spojovány primárně se sousední Mallorcou nebo vyhlášenou destinací pro letní mejdany – Ibizou – nicméně třetí do party, ostrov Menorca, má rozhodně také co nabídnout. Využijte aktuálně levných letenek z Vídně na Menorcu, které v rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte za parádní ceny od 564 Kč! Za stokorunové částky je přitom dostupný velký počet termínů napříč jarními měsíci (duben a květen). Létá se 2× týdně (čtvrtek a neděle), vyrazit tedy můžete jen na prodloužený víkend nebo týdenní dovolenou. A to třeba i přes Velikonoce!

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Baleárských ostrovů, je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Menorca bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 564 Kč

Z Vídně na Menorcu během dubna nebo května


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)