Z Vídně na Kypr během jara
7.1.2020

Z Vídně na Kypr během jara

485

O této nabídce

Z vídeňského letiště se v poslední době stalo místo s nevyčerpatelnou zásobou odletů doslova za pár kaček. Dnes z tohoto imaginárního rybníku vylovíme letenky nabízené maďarskou nízkonákladovkou Wizz Air, které odkazují k výletu na Kypr. Zpáteční letenky z Vídně do Larnaky, jinak třetího největšího města tohoto středomořského ostrova, pořídíte za méně než tisícikorunu. Nejlevněji momentálně vychází letenky na týdenní pobyt v druhé polovině dubna, za něž zaplatíte pouhých 485 Kč! Ale jen o „pade“ je dražší prodloužený víkend od 27. do 29. března. Jako tradičně v případě Wizz Airu platí, že na inzerované ceny dosáhnou pouze Ti nejrozhodnější cestovatelé. Bonusem je pak dispozice členstvím ve Wizz Air Discount clubu, teprve těch se nejnižší ceny týkají (nicméně i bez tohoto členství jsou ceny letenek na Kypr velmi lákavé).

Na průniku krásné přímořské přírody a bohaté historie vznikla ideální dovolenková destinace – Kypr. Jeho pláže omývané tyrkysovým mořem lákají k vodním radovánkám, rozeklaná skaliska a strmé útesy kolem vytváří úchvatné scenérie. Nad zdobnými mozaikami města Pafos a malovanými kostelíky v pohoří Troodos vaše srdce zaplesá. Kypr je malý ostrov pod vlivem hned tří kontinentů, sousedící Řekové mu dali klidný a uvolněný přístup k životu, Turecko zas výborné jídlo. Pochutnejte si na pečeném jehněčím nebo špízu z vepřového, sépiích, zelenině s jogurtovým dipem a na lahodném grilovaném sýru halloumi. Poddejte se stylu stolování mezze. A jako dezert mandle máčené v hroznovém víně anebo moučník zalitý sirupem z karobu, tedy svatojánského chleba.

 • Rezervujte: přímo přes stránky  aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: únor – květen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 21. – 24. 2. za 687 Kč (bez WDC za 1 136 Kč)
  • 27. – 29. 3. za 535 Kč (bez WDC za 1 010 Kč)
  • 1. – 6. 4. za 535 Kč  (bez WDC za 947 Kč)
  • 20. – 27. 4. za 485 Kč  (bez WDC za 884 Kč)
  • 4. – 10. 5. za 737 Kč (bez WDC za 1 327 Kč)

Ubytování

Během jarních měsíců bude ještě mnoho ubytovacích zařízení nabízet lůžka za ceny vedlejší sezony. Dejte šanci tomuto skvěle hodnocenému hotelu Alkisti City v centru Larnaky za 584 Kč/os./noc anebo tomuto apartmánu Lakis Court ležícímu kousek od pláže za 505 Kč/os./noc. Další nabídku bydla hledejte jako vždy na Bookingu či Hotels.

Autopůjčovna

Budete-li na Kypru trávit více času, například onen zmíněný týden, určitě si půjčte káru. Právě díky ní se stanete naprosto flexibilními a za týden poznáte klidně celý ostrov. Mrkněte se do naší autopůjčovny a bookněte si káru rovnou v návaznosti na letenky.

Náhled letenky z  Vídně do Larnaky za 485 Kč

Z Vídně na Kypr během jara

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)