Z Vídně na Island v závěru roku (třeba na Vánoce)
31.10.2022

Z Vídně na Island v závěru roku (třeba na Vánoce)

1 256

O této nabídce

Vydejte se ještě před koncem kalendářního roku na sever Evropy, na Island! V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Keflavíku za 1 256 Kč! Létá se 2× týdně – v úterý a pátek. Vydat se za pozorováním polární záře můžete tedy klidně jen na delší prodloužený víkend. Anebo vyrazte na Island přes vánoční svátky. Za inzerovanou cenu je dostupný taktéž termín od 19. do 26. prosince 2022.

Dnešní akce je výhodná zejména pro členy WDC, kteří mají na rezervace provedené během dneška extra 20% slevu. Ve finále tak letenky na Island pořídí téměř za polovinu ceny oproti ostatním cestovatelům. Poletíte-li na Island ve dvojici, pak se vám každopádně vyplatí členství zakoupit společně s letenkami (i kdyby jste již po zbytek roku s růžovým dopravcem nikam neletěli). Uspořené stokoruny se na severu Evropy jistě budou hodit…

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Vídně na Island za 1 256 Kč

Z Vídně na Island v závěru roku (třeba na Vánoce)


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)