Z Vídně na exotický ostrov Zanzibar s Turkish Airlines
18.11.2021

Z Vídně na exotický ostrov Zanzibar s Turkish Airlines

10 997

O této nabídce

Zaleťte si za teplem, slunečními paprsky a krásnými plážemi na exotický ostrov Zanzibar. V aktuální nabídce Turkish Airlines ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Zanzibar za velmi hezkou cenu 10 997 Kč. Štědrá zavazadlová politika dopravce umožňuje odbavit dokonce dvě zavazadla s limitem 23 kg/ks. Cestou na Zanzibar i zpět vás čeká jeden přestup v Istanbulu. Dostupné termíny naleznete přehledně sesumírované v našem kalendáři.

Vydejte se na Zanzibar klidně už v následujících týdnech – např. v termínu od 6. do 14. prosince >> REZERVUJ ZDE.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tanzanie

Všichni cestovatelé (vč. těch očkovaných) musí předložit negativní PCR test (ne starší 96 hodin před příletem do Tanzanie) a vyplněný příjezdový formulář (max. 24 hodin před odletem).  Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Tanzanie, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks + standardní příručák
  • Dostupnost: listopad 2021 – květen 2022
  • Termíny: dostupné>> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Užij si relax na Zanzibaru

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Zanzibar za 10 997 Kč

Z Vídně na exotický ostrov Zanzibar s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)