Z Vídně do španělské Kantábrie: zpáteční letenky do Santanderu
28.10.2023

Z Vídně do španělské Kantábrie: zpáteční letenky do Santanderu

1 002

O této nabídce

Volání oceánu je mocné! Zaleťsi proto do severošpanělské Kantábrie ještě před koncem letošního kalendářního roku. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíš levné zpáteční letenky na trase z Vídně (VIE) do Santanderu (SDR), jejichž ceny začínají na 1 002 Kč! Nízkonákladová aerolinka na lince bude po čas platnosti zimního letového řádu létat 2× týdně (pondělí a sobota). Do Santanderu se proto můžeš vypravit i na rychlý výlet v rámci listopadových prodloužených víkendů.

Vzhůru do Kantábrie

Pro svou polohu na severu Španělska je Kantábrie jedním z nejméně navštěvovaných španělských regionů, a přitom toho tolik nabízí – od hlavního města Santander, přes 220 km nádherných pobřežních scenérií a více než 90 perfektních pláží až po jeskyni Altamiru jakožto jeden z nejlepších příkladů pravěkého umění s těmi nejstaršími jeskynními malbami sahajícími až do doby 35 000 let před naším letopočtem. Navštivte také malé historické městečko Santillana del Mar, na chvilku se přeneste do Barcelony u Gaudího díla El Capricho a několik dnů si vyhraďte na návštěvu hlavního kantabrijského města Santander. V Santanderu naleznete kromě památek jako Palacio de la Magdalena a Catedral de la Asunción také zbrusu novou galerii Centro Botín vystavující mimo jiné díla Francisca de Goyi i sbírku moderního umění. Ochutnat chutě a vůně regionu pak můžete na tržišti Mercado La Esperanza, nejtypičtějšími pokrmy jsou fazolový cocido montañés a jogurtový dezert quesada pasiega. Po chvíli v tomhle méně vyhledávaném koutu Španělska zjistíte, že možná nemá tak slavné památky jako Madrid ani tak slunečné počasí jako andaluská Málaga, co mu ale nechybí je osobitý šmrnc, dobré jídlo a pití a panenská příroda.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z pobytu ve španělské Kantábrii vytěžíte jedině s půjčeným auťákem. Projeďte pobřeží Biskajského zálivu, zamiřte do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeďte do Bilbaa v sousedním Baskicku. Širokou nabídku vozů najdete v naší autopůjčovně. Týdenní pronájem malého vozu vás vyjde na cca 3 tisíce Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Santanderu za 1 002 Kč

Z Vídně do španělské Kantábrie: zpáteční letenky do Santanderu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)