Z Vídně do Řecka na ostrov Kefalonia ještě během září
9.9.2020

Z Vídně do Řecka na ostrov Kefalonia ještě během září

987

O této nabídce

Včera jsme vás upozorňovali na extra levné letenky z Prahy na ostrov Korfu během září a října. Dnes budeme v tipech na výlet do Řecka pokračovat. Jedná se totiž o jednu z mála středomořských destinací, kam si můžete ještě letos v létě zaletět bez větších problémů (nečeká vás žádný placený test na koronavirus ani karanténa). V nabídce irské nízkonákladové společnosti Ryanair ulovíte poslední dva termíny z Vídně na ostrov Kefalonia za 987 Kč. Jedná se o zářijové termíny s týdenní délkou pobytu a oba jsou k mání z velmi sympatickou cenu.

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář, a to nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

Kefalonia

Ostrov Kefalonia je 6. největším (a zároveň tím největším v Jónském moři) řeckým ostrovem. Těšit se při jeho návštěvě můžete na hornatou krajinu s divokým pobřežím, ale i krásné písčité pláže (Myrtos beach na na severu ostrova či pláž Xi na jeho západě). Vaše chuťové buňky dozajista potěší lokální tymiánový med a ochutnat musíte i kefalonské víno Robola.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: září 2020
  • Termíny:
    • 15. – 22. 9. za 987 Kč
    • 22. – 29. 9. za 987 Kč

Ubytování

Při hledání střechy se i na ostrově Kefalonia můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Nám do oka padl tento hezký apartmán Sisiotisa v letovisku Agrostoli za 548 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Přestože Kefalonia není velkým ostrovem (stále však tím největším v Jónském moři), vlastní kára se vám určitě bude hodit. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta.

Náhled letenky z Vídně na ostrov Kefalonia za 987 Kč

Z Vídně do Řecka na ostrov Kefalonia ještě během září


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)